O nás

O nás

User Rating: 0 / 5

Star Inactive Star Inactive Star Inactive Star Inactive Star Inactive

História:

Našu spoločnosť založil v roku 1969 môj starý otec Tanka Imre a rozvinul ju z malej tzv. domovej formy pečenia do súčasnej podoby rodinného podnikania. Počas jeho pôsobenia zišlo z jeho rúk mnoho kvalitných cukrárenských výrobkov. Naše produkty boli a sú známe obyvateľom Šale ale aj blízkeho okolia.


V súčasnosti firma Tanka pokračuje v základnej myšlienke zakladateľa spoločnosti.


"kvalita a nie kvantita"Činnosť:

Naša výroba spočíva na dennej výrobe a následnej expedície tovaru. Táto forma výroby zabezpečuje neustálu čerstvosť našich výrobkov. Vyrobené výrobky rozvážame výlučne vlastnými izotermickými vozidlami, ktoré sú vybavené chladiarenskými modulmi a zabezpečujú rovnomernú teplotu a vlhkosť pre naše výrobky.
Výrobky, ktoré vyrábame podliehajú prísnej kontrole príslušných orgánov a vo výrobe je zavedený princíp HACCP.
Na výrobu používame najkvalitnejšie suroviny, ktoré sú spracovávané tradičnou pracnou metódou podľa vlastných noriem.Ponuka:

Ponúkame stály sortiment cca 70 druhov produktov. Vyrábame : zákusky , torty , čajové pečivo , slané pečivá Máme stálu ponuku tort na základe našich predošlých prác ale je možná individuálna tvorba na základe dohody a predlohy zákazníka. Taktiež zabezpečujeme jedlú potlač do veľkosti A4 na torty .Tešíme sa na Vašu návštevu .

 

Tags:

O nás

Spoločnosti Tanka Zákusky pôsobí na trhu už od roku 1969 a udžiava rodinnú tradíciu dodnes.

Kontakty

Novinky

Hľadaj