Individuálne riešenie objednávok

Individuálne riešenie objednávok

User Rating: 0 / 5

Star Inactive Star Inactive Star Inactive Star Inactive Star Inactive
Vaše objednávky riešime individuálne s prístupom ku každej objednávke na základe priania zákazníka. Či sa už jedná o torty , zákusky , slané pečivo po konzultácii so zákazníkom sa snažíme vyhovieť a prispôsobiť sa aby ste boli vždy spokojný s našimi službami.
Vyrábame torty na základe podnetu od zákazníka máme v ponuke určitú stálu ponuku avšak vieme riešiť aj individuálnu výrobu , máme v ponuke rôzne figúrky na torty , ponúkame jedlú potlač na fondán .
Zákusky vieme rozbaliť na základe zadania od zákazníka ako od počtu kusov a druhov , balíme výslužky na svadby a oslavy .
Slané pečivá vyrábame vždy čerstvé teda sú upečené v deň odovzdania a dokážeme riešiť objednávky už od 0,50 kg.

K dokonalosti je vždy dobré objednať tovar v čas aby sme boli schopný bezstresovo a v dostatočnom časovom horizonte pristúpiť k individuálnemu riešeniu zákazky . Štandardne vieme do 3 pracovných dní riešiť bežné objednávky ak sa jedná o veľké zákazky je dobré termín konzultovať cca 14 dní vopred , toto platí aj pri tortách ktoré sú mimo klasiky a teda potrebujú viac času na realizáciu a zabezpečenie správneho výrobného procesu .

 

O nás

Spoločnosti Tanka Zákusky pôsobí na trhu už od roku 1969 a udžiava rodinnú tradíciu dodnes.

Kontakty

Novinky

Hľadaj